O mnie

Ogólne wiadomości: Mam na imię Monika. Książki interesowały mnie odkąd nauczyłam się czytać, jednak swoją przygodę czytelniczą rozpoczęłam stosunkowo niedawno, ponieważ 3 lata temu (a stara już jestem, mam 19 lat). Do tej pory wystarczyło mi korzystanie z portalu lubimyczytac.pl, jednak od pewnego czasu czuję, że jest to za mało. I tak oto powstał ten blog. Chcę dzielić się z Wami moimi przemyśleniami na temat danych książek, chcę poznawać również Wasze opinie i oczywiście chcę Wam polecać książki. Mam nadzieję, że uda mi się zarazić Was moją pasją i chętnie poddacie mi się, dołączając do mojej przygody, jaką jest poznawanie świata przez pryzmat kart książek.

Trochę prywatności: Prywatnie jestem absolwentką Liceum Ogólnokształcącego Collegium Gostomianum. Za kilka miesięcy mam nadzieję będę studentką kierunku ścisłego na Politechnice.

Zainteresowania książkowe: Uwielbiam powieści kryminalne. Niemniej jednak, cały czas kreuję swój gust literacki i czytam książki z niemal każdej kategorii, m.in. romans, fantastyka, literatura współczesna, powieść historyczna thriller itd.

Stronę będę modyfikowała i uzupełniała, aby na bieżąco pojawiały się aktualne informacje.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s